Billions of Free Sudoku Puzzle to Play Online


Kas yra Sudoku ir kokios šios žaidimo taisyklės?

Sudoku yra populiarus loginis puzzle su skaičiais. Jos taisyklės yra gana paprastos, taigi net pradedantys gali valdyti paprastus lygius.


Suduko sunkumo lygiai: lengva  vidutinė  sunku  ekspertizė  mokytojas  ekstremalus  individualizuotas
welcome


TOP100  
Display this language on the homepage

Suduko zaidimo taisyklės:

Suduko yra 9x9 langelių tinklelis, kiekviename iš kurių gali būti numerius nuo 1 iki 9. Taikyklė yra užpildyti tuščius laukus numerimais nuo 1 iki 9, kad kiekvienoje stulpelio eilutėje ir kiekviename 3x3 regione būtų visi skaičiai nuo 1 iki 9. Malonuosi!

Spauskite ant juodosios numerio viduje ar po kvadrate, kad užpildytumėte atitinkamą numerį. Užpildytas numeris yra žalia (nakties režime - geltona). Paspaudus ant dublikatų numerių, jie bus ištrinti. Oranžinė atstovauja užbaigtiems numeriems.

Kas yra suduko pagrindinės taisyklės?

Yra suduko paieškos, kuriuose tinklelis jau yra užpildytas daugeliu numerių. Taigi, jei esate susipažinę su pagrindinėmis taisyklėmis, tai nėra todėl sunku susitvaryti sprendimo. Tačiau, kad atsakytumėte sunku lygių ir susitvartų su jais greičiau, jums reikia naudoti kai kurias triukas ir išmokti suduko technikas.

Mūsų suduko gidas turi daug pamokų vaizdo įrašų skirtingiems umgęms lygiams: nuo suduko pradedančiųjų iki ekspertų. Peržiūrėkite vaizdo įrašus, kad sužinotumėte visas taisykles, patarimus ir strategijas suduko ir mėgautis žaidimu!

SITE LINK

MinesWeeperSudokuPuzzleSuperMarioSnakeGametetris24timeRandom Number Generator

language

Sudoku (English) 数独 (简体中文) सोदुकू (Hindi) Sudoku (Español) Sudoku (French) سودوكو (Arabic) সোদোকু (Bengali) Судоку (Russian) Sudoku (Portuguese Brazil) Sudoku (Indonesian) سودوکو (Urdu) Sudoku (German) 数独 (Japanese) Sudoku (Turkish) சதுக்கூ (Tamil)
version:
This website uses cookies to deliver the best possible user experience. You can read more about this in our Privacy Policy.   OK